Karmy Alpha Spirit

Rosnąca świadomość na temat żywienia czworonogów sprawia, że ich właściciele dokonują coraz bardziej trafnych wyborów przy zakupie pożywienia. Warto zaznaczyć, że dieta psów i kotów, w większości przypadków powinna opierać się na mięsie. Wybierając zatem karmę, warto dokładnie sprawdzić jej skład. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można ogromny wybór produktów marki Alpha Spirit.

Czym charakteryzują się karmy marki Alpha Spirit?

Karma Alpha Spirit dla psa została starannie opracowana, z myślą o zdrowiu czworonogów, a także dostarczeniu im lekko strawnych białek, dobrej jakości tłuszczów oraz licznych składników roślinnych, które będą miały pozytywny wpływ na procesy trawienne.

Jest to doskonały wybór dla ras aktywnych i pracujących, ale też dla psiaków domowych czy kotów. W naszym asortymencie karma Alpha Spirit dostępna jest w formie klasycznej suchej, ale też jako przekąski czy nagrody za dobre zachowanie. W ofercie znaleźć można kości naturalnej wielkości o odpowiednim stopniu wysuszenia, przysmaki, miękkie karmy na tackach, kęsy mięsne czy paluszki smakowe.

Oferowana przez nas karma Alpha Spirit dla psów u kotów to pełnowartościowy pokarm, który składem zbliżony jest do naturalnej wilczej diety. Co się za tym kryje? Jest to pokarm o dużej zawartości świeżego mięsa, bez zawartości zbóż czy mączek mięsnych. Warto wspomnieć, że karma posiada półmokrą konsystencję, bowiem zawartość wody jest niemalże dwukrotnie większa niż w suchych pokarmach. Ma to niewątpliwy wpływ na walory smakowe.

W zależności od rodzaju karmy Alpha Spirit dla psów i kotów, w składzie można wyróżnić różne rodzaje mięsa, stanowiące główne źródło białka pochodzenia zwierzęcego. Jako dodatek uzupełnienie stanowią warzywa i zioła.

Karma Alpha Spirit – dlaczego warto?

Karma Alpha Spirit to świetne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którym zależy na długim zdrowiu pupila. Codzienne żywienie ma bardzo duże znaczenie, a pokarm tej marki z pewnością może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających psów czy kotów.

Oprócz klasycznej karmy, w ofercie znaleźć można smaczki, które są ciekawym urozmaiceniem diety, a także sprawdzą się nie tylko co dzień, ale też w podróży czy podczas treningów z psiakiem.

Poznaj naszą ofertę karm marki Alpha Spirit

Oferowane przez nas karmy Alpha Spirit dla psów i kotów zachęcają nie tylko szatą graficzną opakowań, ale przede wszystkim smakiem i zapachem znajdującej się w środku zawartości. Produkty tej marki z pewnością zachęcą najbardziej wymagające czworonogi,

Co znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego? Dostępne są produkty takie jak:

– karma sucha – miękka, bogata w łatwo przyswajalne białka, które mają wpływ na kości i mięśnie. Pokarm pełnoporcjowy sprawdzi się zarówno w przypadku szczeniaków, jak i dorosłych osobników
– karma mokra – głównie w saszetkach, które można ze sobą wszędzie zabrać
– karma półwilgotna – dostępne są różne smaki, które z pewnością spełnią indywidualne oczekiwania pupili
– smaczki – produkty, które są świetnym sposobem na urozmaicenie diety, są to kości, kęsy szynki, pałeczki ze świeżego mięsa i ryb.

Karma Alpha Spirit dla są odpowiednie dla wszystkich psów, z racji tłoczenia ich na zimno. Jest to metoda, która sprawia, że najcenniejsze składniki pokarmowe oraz witaminy zostają zachowane. Niewątpliwie ma to wpływ na kondycję skóry i sierści zwierzaków. Ponadto taka żywność dla psów i kotów jest bogata w pełnowartościowe aminokwasy. Jednym z kolejnych zalet tłoczenia karm na zimno jest ich konsystencja. Po spożyciu nie pęcznieją one w żołądkach czworonogów i łatwo są trawione.

Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą naszych produktów żywieniowych dla czworonogów. Zapraszamy.